Хто зараз воює проти Сі-Бріз


Із самого започаткування проведення цих навчань у 1997 році вони ставали неодноразовим предметом нападок з боку найбільш “проукраїнські налаштованих” представників маргінальних партій – Комуністичної Петра Симоненка та ПСПУ Наталії Вітренко. Чомусь у їх партійній лінії, вони вважались найбільшою загрозою існування країни та заважали налагодженню “дружніх” співвідносин із Росією. Пані Вітренко, не зважаючи на свою тендітну жіночу суть, за допомогою “штурмових батальйонів пенсіонерів” навіть вдалось “паралізувати” “американську воєнщину” , заблокувавши американських військових на базі у Феодосії у далекому 2006 році.

З того часу чимало води втекло, грошові “перекази” на політичну діяльність “конотопської відьми” перестали надходити, Петро Симоненко, разом із молодою дружиною зник у невідомому напрямку разом із комуністичною ідеологією, замість НАТОвського чобота сонячну кримську землю топчуть чоботи російські, Наталія Михайлівна подалась у домашні клопоти, але справа її не залишилась без послідовників і новітніх технологій маніпулювання. Кожен рік з’являються нові “таємні та стовідсотково достовірні” подробиці проведення навчань: про “танцюючих негрів на танках”, про бойових акул, які розмовляють чистою польською мовою та цитують на замовлення будь-який абзац із “Катехізису Українського Націоналіста”.

У цьому році широко відомий своїми “ексклюзивними” матеріалами про “розп’ятих хлопчиків у білій білизні” та “українську хунту” телевізійний портал “Russia Today” розповсюдив матеріали щодо зриву цьогорічних навчань внаслідок поламки українського фрегата “Гетьман Сагайдачний”, що викликало неймовірно схвальну реакцію у секти “свідків руського миру” та збільшення продажу міцних алкогольних напоїв на 146 відсотках території сусідньої держави.

На жаль, змушені розчарувати сусідів та інших “хохлыдоскакались”: треба бігти за другою пляшкою, так як інформація ця брехлива, у чому легко переконатись переглянувши фото та відеоматеріали з навчань Sea Shield-2016, що йдуть повним ходом та передують Sea Breeze-2016, у тому числі і з іноземних джерел.

Як говорив Марк Твен: “Чутки про мою смерть дещо перебільшені”, навчання йдуть повним ходом! А те що на протязі вже 20 років навчання Сі-Бріз піддаються неабияким нападкам збоку Російської Федерації та інших колаборантів “руського миру” дає нам розуміння, що ми все робимо правильно. І з кожним роком стаємо все сильніше, здобуваємо безцінний досвід та повагу від іноземних партнерів.
Побажаємо нашим морякам “Сім футів під кілем та попутного вітра”.

Андрій Іваніченко

Vitrenkoposter

Передвиборчий плакат Вітренко у 2004 році

 

Оставьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.