Безпека подорожі Одеською залізницею зростає


E04Bk8PJCJHEmSD80cwMcHtxkszF_XXWJwsxpRPIMrk,nTGJjJCfJoMVB16ZsB7mB3e1E_coOKnVvEvnC9zK5eg

У період з січня-квітня 2015 року кількість ДТП на залізничних переїздах і коліях поза переїздами зменшилася у шість разів, порівнюючи з минулорічними показниками. Зокрема, за цей період сталося вісімнадцять дорожньо-транспортних подій (у 2014 сталося 68 ДТП).

Як повідомляє Укрзалізниця, по 3 ДТП було зафіксовано на Донецькій, Південно-Західній та Придніпровській залізницях, 5 – на Львівській та 4 – на Одеській залізниці. Унаслідок ДТП за чотири місяці цього року загинуло 3 особи і 15 було травмовано.

Причиною дорожньо-транспортної події на Одеській залізниці  9 травня стало грубе порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. На перегоні Колійний пост 24 км – Колійний пост 30 км дільниці Чорноморська – Берегова водій легкового автомобіля проігнорував звукову та світлову сигналізацію залізничного переїзду, виїхав на колію й спричинив зіткнення з вантажним поїздом. Водій та два пасажири зникли з місця події. Унаслідок ДТП ніхто не постраждав, водночас було затримано шість вантажних поїздів на час від 8 хвилин до 2 год 18 хв.