До п’ятого липня триває конкурс короткого метру в Одесі


1024px-Odeska_kinostudiya

«Odeska kinostudiya» від Andriyko_UA 

Одеська кіностудія та кінокомпанія Boekamp & Kriegsheim GmbH оголосила конкурс для молодих кінорежисерів на отримання стипендії для зйомок короткометражного фільму на тему корупції. Про це повідомила прес-служба Одеської кіностудії.

 Охочі взяти участь повинні до 5 липня надіслати опис мотивації, ідеї та режисерського бачення короткометражного фільму на тему: «Корупція в Україні» (хронометраж – 15 хвилин).

 Обсяг тексту – до 700 символів. Заявки подаються російською або англійською мовами. Жанр учасник конкурсу визначає самостійно. Для участі в конкурсі претенденти також мають надати біографію з фотографією (у табличній формі, обсяг – 1 сторінка). Матеріали потрібно надіслати у форматі PDF на адресу електронної пошти  bronichkiy@yandex.ru.

 6 липня організатори оголосять шістьох переможців, яким гарантується стипендія на зйомки.

 Створення фільмів здійснюватиметься за підтримки представників кінокомпаній Boekamp & Kriegsheim GmbH та Одеській кіностудії. Презентація короткометражок планується до кінця року в одному з кінозалів Одеси.

 У прес-службі нагадали, що на 6-му Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ) відбудеться інтенсивний триденний воркшоп з представниками компанії Boekamp & Kriegsheim GmbH.