Федерація бодібілдінгу та «Спільна Мета» збирають кошти для допомоги пораненому бійцю АТО


maksimenko torban

Ігор Торбан, президент Федерації бодібілдінгу Одеської області та Максим Максименко, активіст волонтерського руху «Спільна Мета», розповіли на брифінгу про те, як одеські бодібілдери та волонтери об’єдналися задля допомоги пораненому в зоні АТО одеситу.

Ігор Торбан розповів, що їх Федерація організувалася рік тому. Вона прийшла на зміну існуючої тоді Федерації, яка тільки знижувала рівень розвитку бодібілдінгу як виду спорту в Одеській області.

За рік було проведено чемпіонат області з бодібілдінгу, створено навчальний центр, де кожен може отримати спеціальність інструктора тренажерного залу. Завтра в ДК Політехнічного університету відбудеться Кубок Одеської області з бодібілдінгу.

Разом зі «Спільною метою» спортсмени вирішили поставити столи, де під час змагань будуть стояти коробки для пожертв солдатам в АТО. Також федерація перерахує кошти на лікування пораненого на фронті бійця.

Максим Максименко розповів, що їх руху було приємно те, що Федерація бодібілдінгу за своєю ініціативою зголосилася допомогти нашим воїнам. Насамперед допомога буде надана одеситу Олексію Литовченко, який у січні під Донецьком втратив ногу. Ситуація в його родині складна, дружина зараз в пологовому будинку, повинна скоро народити донечку. А самому бійцеві потрібно реабілітація та протез.

На Кубку з бодібілдингу «Спільна Мета» буде продавати свою продукцію (патріотичну атрибутику та одяг), всі кошти від продажу якої підуть на матеріальну допомогу родині бійця.

Активісти впевнені, що зможуть допомогти Олексію, тому що до цього вже успішно збирали гроші на купівлю трьох автомобілів для бійців-добровольців на фронті.

Ігор Торбан повідомив, що Кубок Одеської області з бодібілдингу пройде 18 квітня, початок о 14-00. Місце проведення – ДК Політеху.

Alexey Litovchenko