Міністр культури прокоментував ситуацію навколо Центру Довженка (аудіо)


IMG_3733

24 листопада з робочим візитом в Одесі В’ячеслав Кириленко, Міністр культури України. Одеський кризовий медіа-центр взяв коментар щодо ситуації навколо Центру Довженка та непризначенням Івана Козленка після закінчення контракту виконуючим обов’язки, як це зазвичай відбувається.

Міністр повідомив, що сьогодні на сайті Мінкульту буде розміщена інформація про конкурс щодо заміщення посади, а також про склад комісії (попередній був у складі шести осіб, четверо з яких представники Міністерства культури і лише двоє умовно незалежними – представники Держкіно і голова Спілки кінематографістів – повідомляв Іван Козленко).

Нагадаємо, що 11 листопада закінчився контракт з генеральним директором Центру Довженка у Києві, одеситом Іваном Козленко. Вчора, 23 листопада, було десять днів від того, як Міністерство культури мало оголосити конкурс на заміщення посади гендиректора. Іван Козленко, наразі екс-директор Центру Довженка, завбачливо до закінчення контракту написав публічний звіт щодо проробленої роботи за рік у Ценрі Довженка, а також написав заяву Міністру з проханням дати час завершити поточну роботу на посаді виконуючого обов’язки.

Коментар пана Кириленка нижче

слухати: [sc_embed_player fileurl="/wp-content/media/kirilenko.mp3"]

Оставьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.