Міністр оброни: Чергова хвиля мобілізації зараз не планується


Міністр оброни України Степан Полторак відвідав Одесу й поспілкувався з пресою, розповідаючи про плани на наступний рік.
За словами Міністра, зараз ведеться серйозна робота щодо формування бюджету армії на наступний рік – заплановано збільшення заробітної плати військовослужбовців.
– Є відповідне рішення Президента України щодо значного збільшення заробітної плати, що призведе до збільшення кількості добровольців і контрактників у армії. Це означає, що необхідність наступних хвиль мобілізації, якщо буде така сама обстановка як зараз, не буде. На сьогоднішній день нема необхідності проводити чергову хвилю мобілізації. Вона не планується, – завірив Степан Полторак, підкреслюючи, що при загостренні ситуації на передовій чи відкритої агресії кожен візьме зброю й буде захищати свою країну.
Наступного року в армії планується укріплення оснащення й озброєння військових. Також Степан Полторак зауважив, що волонтерський десант, який піддається критиці деякими засобами масової інформації сьогодні, заважає тим, хто звик красти, особисто йому він допомагає.

IMG_5583_901x509

Оставьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.