Одеська область долучилася до блокади російських фур


Вже декілька днів в Україні розгорнуто так звану ведмежу блокаду російських фур, що їдуть через Україну транзитом до Європи. Річ у тому, що деякі країни ЄС заборонили проїзд по своїй території вантажівок з Росії, тому вони поїхали через Україну, але активісти заблокували російський транзит. Сьогодні прес-служба Кабміну підтримала ініціативу українських громадян, повідомивши, що Україна тимчасово припиняє транзит вантажних автомобілів РФ.

lGF7GkC4VMc
Фото з відкритих джерел

Одними з перших, хто блокував російські вантажівки стали активісти з Закарпаття, поступово до них долучилися Львів, Волинь, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Житомир, Чернігів. А сьогодні 50 одеситів, які представляють організації Цивільний корпус «Азов», «Союз придністровців України», «Чорноморське гайдамацьке об’єднання» також блокують переміщення російських фур дорогами регіону. Блокаду розгорнуто на «Двох столбах» та під Чорноморськом. Ми зв’язалися з одним з учасників блокади Сергієм Гуцалюком, щоб дізнатися подробиці.

– Зараз біля 50 людей займаються блокадою, поки що більше не потрібно, але ми пропонуємо всім долучатися до блокади. Блокада почалася по всій Україні, це потрібно робити. Вже зупинили одну російську фуру, що їхала до Греції. Зараз визначаємося з блокадою Придністров’я, можливо теж будемо блокувати. Провокацій ніяких нема, ми все робимо правильно, дуже ввічливо спілкуємося з водіями, – розповів Сергій Гуцалюк, підкреслюючи, що правоохоронці підтримують активістів.

Активіст відмітив, що головними вимогами є припинення окупації українських земель і військової агресії, повернення наших територій Криму й Донбасу. Треба зазначити, що з початку року РФ, порушуючи норми Всесвітньої торгової організації, не пускає українські фури, які везли вантаж через Росію транзитом.

12717307_10207951593284335_7498992721471794688_n

Фото зі сторінки в фейсбуці Сергія Гуцалюка – затримана фура

 

Оставьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.