Переселенцям в Одеській області пропонують робочі спеціальності з проживанням


shutterstock_22317256-700x465

Одеський регіональний центр зайнятості розмістив актуальний перелік вакансій на сьогодні. Наведені вакансії пропонуються з наданнням житла та вказаною заробітною платою.

В інформації для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та із зони проведення АТО, наведений перелік з тридцяти робочих спеціальностей. В Одесі пропонуються такі вакансії: швачка (заробітна плата від 3000 грн, п’ятнадцять актуальних посад), водій тролейбуса та водій трамвая (заробітна плата від 2500 грн, по двадцять актуальних вакансій для кожної посади), механік (заробітна плата від 4000 грн), двірник (заробітна плата від 1500 грн) та інші.

Житло у більшості випадків пропонується або в гуртожитку, або ліжко-місце. Будинок пропонують на посаді фельдшера, сімейного лікаря та терапевта в Тарутине та Котовську, а квартиру – на посаді механіка з обслуговування телевізійного устаткування в Березівці.

Загалом більшість вакансій пропонується в Білгород-Дністровському, Березівці, Біляївці, Кілії та Тарутине. З повним переліком можна ознайомитися за посиланням. Резюме надсилати можна після реєстрації на сайті, а отримати більше інформації за телефонами 0800 507 309, 0800 505 060, 730 – з мобільного телефону.