Почав працювати сайт, присвячений загиблим українським бійцям


logo_ua (1) Сайт НЕБЕСНА ГВАРДІЯ – збереження пам’яті та вшанування загиблих бійців на війні з Росією. На ресурсі можна написати лист родині загиблого солдата та перерахувати кошти для допомоги родичам.

Ось що пише команда, що працювала над розробкою сайту: “Коли ми тільки задумували цей сайт (влітку 2014 року), таких було менше сотні. За рік їхня кількість зросла більш ніж у двадцять разів (це без тих, хто вважається зниклим безвісти). Небесна гвардія продовжує поповнюватися. Наша мета – не тільки зберегти пам’ять про них, а й допомогти осиротілим сім’ям”.

Анастасія Береза, керівник проекту, зазначила, що команда потребує допомоги з отриманням інформації: “Жодна державна структура не готова допомогти нам контактами сімей, а без них ми не можемо організувати адресну допомогу вдовам, батькам і дітям. Поступово, ми, в будь-якому випадку, знайдемо їх самі, але на постійній основі на сайті працює тільки одна людина і на це можуть знадобитися роки. Разом буде швидше. Допоможіть нам”.

Якщо вам відомі контакти сім’ї загиблого – пишіть на info@ngua.org. Якщо ви самі є родичами – просто заповніть форму в розділі “Додати інформацію”, і з вами зв’яжеться адміністратор сайту.