Путін може напасти на Прибалтику або Фінляндію, щоб виправдати зубожіння країни


 

Alex Dobrozhansky

Одеса, 16 січня 2015 – Олександр Доброжанський, волонтер, керівник підприємства, розповів про жалюгідний стан російської економіки і про те, навіщо Путіну потрібна ще одна війна.

Вчора відбулася знакова, але не висвітлена пресою подія. Минув останній термін з виплати компенсацій Росією власникам компанії ЮКОС. Йдеться про суму в 52 млрд дол. Тепер кожен день Росія повинна буде платити майже 3 млн дол штрафу. Швидше за все вона цього робити не буде. Це призведе до того, що через півроку за кордоном почнуться арешти російського недипломатичного майна.

Також показовим став  2-й зрив переговорів в нормандському форматі між Україною, Росією. Це відбувається тому, що західні країни і Україна умовою початку переговорів ставлять для Росії дотримання мінських домовленостей, які та весь час порушує. Без цієї умови переговори початися не можуть. Росія ж використовує це з метою загострення ситуації, щоб захопити додаткові території і мати перевагу.

Реальні валютні резерви Росії вичерпаються до кінця року. Щоб виправдати крах економіки і відвернути увагу населення, Путіну потрібна війна. І не з Україною, а зі звичним ворогом. Тому не виключений локальний конфлікт на заході Росії. Це можуть бути країни Прибалтики та Фінляндія.