Християнин перед суспільними викликами часу


уку-запис

 

 

Завідувач кафедри богослов’я УКУ Віктор Жуковський представив сертифікатну програму з соціальної етики у книгарні-кав’ярні Українського дому

 

У грудні цього року розпочинається набір на нову сертифікатну програму «Християнин перед суспільними викликами часу». Цей проект передбачає низку тренінгів та майстерень для підприємців, політиків, менеджерів та всіх, хто хоче поглибити свої знання та покращити вміння провадження ефективного бізнесу чи організації своєї роботи відповідно до християнських норм, які дають відповіді на сучасні суспільні виклики на державному та міжособистісному рівнях.

Програма буде складатися зі 6 модулів, протягом яких учасники матимуть нагоду не тільки почути лекції відомих українських науковців і бізнесменів, які вже успішно організовують свою роботу відповідно до християнських засад, але й створити власний «Проект змін» на базі семінарів, дискусій та отриманого практичного матеріалу у вигляді конструктивних порад. Власне, результатом навчання буде презентація моделі «Проекту змін» у конкретній сфері професійної діяльності кожного учасника.

Навчання буде реалізовано як фахівцями УКУ, так і запрошеними спікерами, у співпраці з організаціями, які використовують у своїй діяльності християнські соціальні принципи. Програма покликана допомогти українському суспільству на його шляху до оновлення та розвитку демократії, вкорінюючи християнські цінності у стратегічно важливі для розвитку України фахові напрямки. Ця програма – ціннісно-зорієнтована формація професіоналів у політиці, підприємництві, управлінні тощо. Це шлях пошуку, прийняття рішень та змін у щоденному професійному житті перед суспільними викликами сьогодення.

Головними темами лекцій та дискусій будуть:
– суспільні виклики та християнські відповіді: Україна і світ;
– християнське соціальне вчення;
– християнин перед сучасними викликами:
права людини;
– економіка та бізнес;
– політична діяльність;
– екологічні виклики;
– біотехнологічні проблеми;
– діалог культур, конфесій, релігій;
– війна, мир, примирення;
– сучасні медіакомунікації;
– моральне лідерство в професійній сфері.

У програмі можуть взяти участь усі зацікавлені незалежно від віку, професійних інтересів та релігійних переконань. Особливо організатори заохочують до участі бізнесменів, політиків і тих, хто працює в суміжних галузях економіки, правознавства, управління, менеджменту тощо. Також запрошують молодих фахівців, аспірантів та випускників магістерських програм, адже запропонований формат навчання додатково передбачає обмін досвідом між старшим та молодшим поколіннями українських професіоналів.

Для участі в програмі потрібно заповнити форму за покликанням до 12 грудня 2016 року включно – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf8UWCcBWQPzVEOu-…/viewform

Участь у програмі передбачає 6 модулів, під час яких відбуватимуться лекції, тренінги. Організатори забезпечують безкоштовні обіди та каво-перерви протягом всіх суботніх модулів. Учасники програми сплачують одноразовий реєстраційний внесок у сумі 600 грн.

Кількість місць обмежена, про зарахування на програму кандидатів повідомлять персонально.

Для більш детальної інформації:
пишіть – prohrama2016@gmail.com
телефонуйте – 097-019-5000; 066-25-55-631; 093-92-101-10

Офіційна презентація програми та перший модуль заплановані на 17 грудня 2016 року.
Місце проведення: м. Одеса

http://theologia.ucu.edu.ua/uk/component/content/article/7-anonsy/640-sertyfikatna-programa-qhrystyjanyn-pered-suspilnymy-vyklykamy-chasuq

Також раді оголосити Вам імена спікерів, які будуть виступати під час Програми! Протягом наступного місяця ми будемо подавати коротку інформацію по кожному – стежте за оновленнями!

1. Мирослав Маринович, проректор з питань призначення та місії Українського Католицького Університету, м. Львів.

2. Олександр Сугоняко, президент Асоціації українських банків, м.Київ.

3. Зиновій Свереда (Zinoviy Svereda), доктор соціальної економіки, президент Українського кооперативного альянсу, м.Київ.

4. Віктор Жуковський, доктор богослов’я і філософії, завідувач кафедри богослов’я УКУ, головний редактор журналу Журнал “Християнин і світ”, м.Львів.

5. о. Михайло Мельник, доктор суспільних наук, директор «Соціальної академії», м. Київ.

6. о. Андрій Зелінський (Andriy Zelinskyy), військовий капелан УГКЦ, м.Київ.

7. Тарас Дзюбанський (Taras Dzyubanskyy), доктор богослов’я, голова Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», м.Львів.

8. Юрій Підлісний, доктор філософії, керівник програми «Етика. Політика. Економіка», Український католицький університет, м.Львів.

9. Володимир Шеремета, доктор морального богослов’я, керівник бюро з питань екології УГКЦ, м Івано-Франківськ.

10. Олександр Доброєр (Alexander Dobroyer), директор ГО «Європейський інститут соціальних комунікацій», м.Одеса.

11. Леся Коваленко, доктор канонічного права, директор Інституту релігії і суспільства УКУ, м.Львів.

12. Марія Ярема, доктор біоетики, Школа біоетики УКУ, м.Львів.

13. Юліана Лавриш (Yuliana Lavrysh), кандидат наук із соціальних комунікацій, Львівський національний університет ім. Івана Франка, м.Львів.

14. о. Прокопій Лотоцький, доктор богослов’я, м.Львів.

15. Петро Дарморіс (Petro Darmoris), голова антикорупційної комісії УГК, голова антикорупційної комісії УГКЦ, м.Київ.

Оставьте комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.